Poznaj Dźwięk - relaks i terapia

 • Data publikacji: Grudzień 10, 2019
  • 606 140 710, Poznań, wielkopolskie, Polska

Andrzej Samek. Nauczyciel medytacji, muzykoterapeuta. Wieloletni masażysta i instruktor II stopnia Peter Hess Akademia Polska . Prowadzi szkolenia z zakresu masażu dźwiękiem I i II stopnia metodą Petera Hess'a na terenie całego kraju. Wspólnie z żoną Jolantą organizuje i prowadzi grupowe relaksacyjne i terapeutyczne kąpiele w dźwiękach.

Będąc wieloletnim dyrektorem zakładu karnego opracował i wdrożył terapeutyczny program ,,Feniks,, na bazie terapii dźwiękiem, Kundalini Yogi oraz medytacji, adresowany do osćb z zachowaniami suicydalnymi i w stanach depresyjnych.

Obecnie na stałe współpracuje ze środowiskami uniwersyteckimi i placówkami oświatowo-wychowawczymi w propagowaniu terapii dźwiękiem. Z tej współpracy powstał nowy program dla wychowanków zakładów poprawczych, schronisk dla nieletnich i młodzieżowych ośrodków wychowawczych - „Feniks II” .

V-ce prezes Polskiego Stowarzyszenia Masażu i Terapii Dźwiękiem metodą Petera Hess'a


Ulica i numer lokalu: Starołęcka
Numer telefonu: 606 140 710
Adres e-mail: poznajdzwiek@wp.pl
Adres internetowy: http://misy-gongi.pl/
Głosuj
Wynik 0 głosów

Zostaw komenatrz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Powiązane oferty

 • Studio Tańca Radości Arleta Brzezińska

  Studio Tańca Radości Arleta Brzezińska

  Terapia dźwiękiem Chwaszczyno (pomorskie) Listopad 7, 2019

  Odkąd sięgam pamięcią spontaniczny ruch i muzyka są obecne w moim życiu. Z czasem odkryłam ich uzdrawiające potencjały, zwłaszcza kiedy znajdowałam się w różnych trudnych dla mnie sytuacjach...

 • Studio Terapii Dźwiękiem MANA

  Studio Terapii Dźwiękiem MANA

  Terapia dźwiękiem Warszawa (mazowieckie) Listopad 7, 2019

  Anna Olga Ehrhardt Jestem absolwentką London University Conservatoire of Dance and Music LABAN oraz Akademii Petera Hessa® w Polsce – dyplomowaną tancerką, pedagogiem, choreografem oraz cert...

Tarocistka Londyn