Studio Terapii Dźwiękiem MANA

 • Data publikacji: Listopad 7, 2019
  • 728 725 648, Warszawa, mazowieckie, Polska

Anna Olga Ehrhardt

Jestem absolwentką London University Conservatoire of Dance and Music LABAN oraz Akademii Petera Hessa® w Polsce – dyplomowaną tancerką, pedagogiem, choreografem oraz certyfikowanym terapeutą dźwiękiem i ruchem.

Ze względu na różne ciężkie przeżycia, weszłam na drogę rozwoju osobistego i od lat zgłębiam metody poprawy jakości życia. Poszukiwania te pozwoliły mi kilka lat temu, będąc w szkole Arteterapii, poznać pracę z dźwiękiem mis tybetańskich i gongów. Wszystkie poziomy wtajemniczenia w terapię dźwiękiem zdobyłam w Peter Hess Akademia Polska.

W pracy terapeuty i pedagoga stawiam na szacunek, uważność na drugiego człowieka i tworzenie bezpiecznej przestrzeni, która ułatwia osiągnięcie spokoju, pozwala wsłuchać się w organizm i dowiedzieć się, czego potrzebuje nasze ciało i umysł.


Ulica i numer lokalu: Nowolipie
Numer telefonu: 728 725 648
Adres e-mail: mana.studium@gmail.com
Adres internetowy: http://terapiadzwiekiem.net
Głosuj
Wynik 0 głosów

Zostaw komenatrz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Powiązane oferty

 • Poznaj Dźwięk - relaks i terapia

  Poznaj Dźwięk - relaks i terapia

  Terapia dźwiękiem Poznań (wielkopolskie) Grudzień 10, 2019

  Andrzej Samek. Nauczyciel medytacji, muzykoterapeuta. Wieloletni masażysta i instruktor II stopnia Peter Hess Akademia Polska . Prowadzi szkolenia z zakresu masażu dźwiękiem I i II stopnia m...

 • Studio Tańca Radości Arleta Brzezińska

  Studio Tańca Radości Arleta Brzezińska

  Terapia dźwiękiem Chwaszczyno (pomorskie) Listopad 7, 2019

  Odkąd sięgam pamięcią spontaniczny ruch i muzyka są obecne w moim życiu. Z czasem odkryłam ich uzdrawiające potencjały, zwłaszcza kiedy znajdowałam się w różnych trudnych dla mnie sytuacjach...

Tarocistka Londyn